anatoli_dubnov (anatoli_dubnov) wrote,
anatoli_dubnov
anatoli_dubnov

smert rossii. Негайний лист до Павла Івановича Жебрівського та до інших органів.

Добрий день!

Стосовно минулого листа... Надаємо Вам докази відносно Звігунової Оксани та стосовно її чоловіка, який у минулому працював у Донецькій міліції та в теперішній час присягнув на вірність російським окупантам у Донецьку, та виконує завдання бойовиків у Новоазовську по напрямку Широкино-Маріуполь.

Та виникає питання: чому все руководство Департаменту житлово-комунального господарства Донецької обласної державної адміністрації закриває очі на те, що серед цього Департаменту є бойовики, їх прихильники та агенти? Бо руководство теж підтримує країну агресора - Росію (ось, наприклад син директора цього Департаменту уїхав жити на Росію та про це знає СБУ) та фінансує тероризм та терористів, бо бойовики отримують від Департаменту заробітну плату та допогу як переселенці.

Але є серед працівників цього Департаменту патріоти, які бояться показувати свій патріотизм, бо бойовики та їх агенти в цьому Департаменті нагло вербують своїх прихільників та агентів-розвідників серед працівників.

Також, згідно отриманих даних, працівники Департаменту ЖКГ Донецької обласної державної адміністрації, спеціально та фейково зареєстровані як переселенці, але живуть на окупованій території, перевозять туди всі дані з Донецької обласної державної адміністрації та цього Департаменту, а також кожен такий працівник, що сидить на окупованій території дуже рідко приїзджає на роботу, не кожен день, але за зраду України, роботу на бойовиків та розвідку на бойовиків, отримують гроші від України, бо вони офіційно працють у відповідному Департаменті.

Надаємо фото-докази:
Цей лист буде розісланий іншим силовим структурам України.

Дякуємо!

------------------
Примітка:

Назва листа: Агенти бойовиків серед робітників Департаменту житлово-комунального господарства! Інформація з контррор
Від кого: smert rossii - smertrossii@yandex.ru
Кому: МЕНІ
Година та дата відправки листа: Х

Originally posted by anatoli_dubnov at smert rossii. Негайний лист до Павла Івановича Жебрівського.
Негайний лист до Павла Івановича Жебрівського.

Доброї ночі!

Добровольча організація, така як ОБ'ЄДНАНИЙ СПРОТИВ РОСІЙСЬКІЙ ОКУПАЦІЇ (ОСРО) звертається до Вас голове Донецької обласної державної адміністрації та голови обласної військово-цмвільної адміністрації!

Згідно зібраним даним нашої контррозвідки ми зібрали дані, що серед Донецької обласної державної адміністрації повно агентів Росії, особливо навідників бойовиків. Ми на прикладі беремо Депаратмент житлово-комунального господарства Донецької обласної державної адміністрації.

Дані контррозвідки...

"Mak_Kelt. Агенти Кремля серед державних службовців України. 1" - http://anatoli-dubnov.livejournal.com/1049591.html / http://blog.i.ua/user/7517902/1712793/

"Юрьева (або Юрьєва) Валерія Ігорівна - позивний у російських бойовиків (окупантів) "Лада". Офіційно працює заступником начальника управління економіки (начальник управління економіки - Неженець Вікторія Павлівна) Департаменту житлово-комунального господарства Донецької обласної державної адміністрації (юридично цей структурний підрозділ знаходиться за адресою: Україна, Донецька область, м.Краматорськ, площа Леніна, 2; фактично: Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул.Шкадінова, 71). Активно підтримує російських бойовиків. Працює на бойовиків, не тільки як навідник, шпигун та розвідник, але й у інших сферах, в томучислі, як робітник Міністерства ДНР. Мешкає в Донецьку, зареєстрована, як переселенка в Краматорську. В Краматорську вербує агентів Кремля та вербує нових розвідників. Пропагандує російський тероризм. Має інші зв'язки з тими держслужбовцями, які є агентами Кремля. Крім того, займається проституцією, та через проституцію також вербує агентів Кремля."

Це не все...

Головний спеціаліст в відповідному департаменті - Звігунова Окса, у якої офіційнмй чоловий - в минулому працівник правоохоронних органів у Донецьку, який під час російської агресії - звільнився, та працює в органах бойовиків - на ДНР, та виконує роботу бойовиків в Донецьку... Звігунова Оксана була призначена на посаду начальника відділу охорони праці та ресурсозбереження Департаменту житлово-комунального господарства Донецької обласної державної адміністрації, приймала участь у наводці бойовиків у обстрилі Сартани.

Як все чудово?! Держслужбовці в підконтрольному Україні Краматорську влаштовані минулому Кіхтенко, але завдяки його політиці профанації працює на українську державну службу - ведуть роботу на бойвиків, а тому ми гадаємо - хто зливає інформацію, якщо таки працівники донецької держслужби й нині працюють, шпигуя на бойвиків при цьому отримуя допомогу, як переселенці та при тому заробітну плату держслужбовця України та інші нагороди від продажних бойовикам відділів кадрів навіть відповідних структурних підрозділів Донецької обласної державної адміністрації.

Коли це буде зупинено? Коли патріотів звільнять, а агенти бойвиків з окупованих територій будуть продовжувати працювати на бойовиків за грощі нашої держави, та вибачте - це фінансування держорганами бойвиків?!

Загалом ми повідомляємо Вам інформацію! Приймайте своє рішення дорогий Жебрівський Павло Іванович та хто з патріотів його замінює!!!

Дублікат цього листа ми направляємо в ОСРО, ДУК Правий Сектор, полк особливого призначення Азов, баталйон "Донбас", СБУ, РНБО та чинному Президенту України.

З повагою до Вас!

Слава Україні!!!

-------------------
Примітка:

Назва листа: Агенти бойовиків серед робітників Департаменту житлово-комунального господарства! Інформація з контррор
Від кого: smert rossii - smertrossii@yandex.ru
Кому: docdonoda@gmail.com
Година та дата відправки листа: 28 авг. в 21:05


Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments